slide-7720677

شرکت زیست روانکارپویا مجموعه تولیدی- تحقیقاتی است که از سال 1398 فعالیت خود را در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز کرده است. پیش از این هسته ی اولیه این شرکت از سال 1396 فعالیت های تحقیقاتی و بازرگانی خود را آغاز کرد و با ارتباط با مراکز تحقیقاتی و بررسی بیش از ده ها ماده اولیه توانست، دانش فنی تولید روانکارهای زیستی فلزکاری را که بیش از این در اختیار شرکت های مطرحی همچون فکس (fuchs) آلمان بوده را در ایران بومی سازی کند و از وابستکی به این نوع محصولات استراتژیک تحریمی کم کند.
در همین راستا این شرکت با رویکرد کاهش وابستگی خارجی و داخلی، اقدام به ساخت و سنتز افزودنی های مورد استفاده در صنایع مختلف مانند نفت وگاز و روغن کرد و افزودنی هایی مانند عوامل ضد زنگ و خوردگی، آنتی باکتریال، کاهنده فشار و اصطکاک (EP) را طراحی و تولید کرد.
در ادامه فعالیت های شرکت در زمینه تولید و طراحی شوینده و حلال های صنعتی نیز توسعه پیدا یافت و به دلیل اهمیت مسائل زیست محیطی، این محصولات برای صنایع فولاد، نفت و گاز، رنگ و رزین و نساجی طراحی و ارائه گشت.
تولیدات و خدمات شرکت زیست ورانکار در 4 محور روغن و روانکار، شوینده، افزودنی، چسب و پوشش و احیا محازن صنعتی دسته بندی می شود که برخی از آن ها عبارتند از: روانکارهای فلزکاری (metalworking)، روغن های رهاساز از قالب، شوینده و حلال های زیستی، عوامل محافظ از فلز، افزودنی های صنعتی نظیر آنتی باکتریال (عوامل ضد باکتری و قارچ)، کاهندده فشار و اصطکاک (extreme pressure)، آنتی کوروژن (عامل ضد زنگ و خوردگی)، بافر و امولسیفایر
محصولات شرکت زیست روانکار با برندهای Lubizi و ZiteXti و ارایه فرم اطلاعات ایمنی و بهداشت و برگه ی آنالیز فنی درظروف نو و پلمب شده با فرمولاسیون انحصاری عرضه می گردد.